STANDARTLARIMIZ

TRAVEGO - SAFİR - TORİZMO
Karlı, buzlu yollarda patinajı önleyen ASR, ani frenlerde kaymayı önleyen ABS sistemleri ve üstün vücut rahatlığı sağlayan geniş ergonomik koltuklar ile konuklarımıza yalnız konfor değil, güvenli bir yolculuk olanağı sunulmaktadır.

Her koltukta bulunan emniyet kemeriyle yolcu güvenliği sağlanmaktadır.

Bilgisayar kontrolü ile otobüsün önceden belirlenmiş hız limitini aşması otomatik olarak engellenmektedir.

Özel şoför mahalli tasarımı ve bilgisayar sistemi ile mevcut arızalar, iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan kaptana aktarılmaktadır.

Özel ayna düzeni, daha da geliştirilerek, aynanın içine gizlenen kamera ile otobüsün ön, arka ve yan görüş alanını genişletilmiş ve ayrıca aracın park halinde asgari yer kaplaması sağlanmıştır.

Filtre sistemi ile dışarıdan gelen hava zararlı gaz ve alerjik polenlerden arındırılıp, otobüsün iç havası bu sistem sayesinde dört mevsim en uygun seviyede tutulmaktadır.

Otobüsteki bilgisayarlı klima sistemi ile otobüs içindeki hava 30 saniyede bir yenilenmektedir.

Genişletilmiş koltuk aralığı ile daha rahat seyahat imkanı sağlanmıştır.

İki katlı bagaj kompartımanı ile daha fazla bagaj taşınabilmektedir.

Tavan setinin özel aydınlatma sistemi ve özel camları ile TRAVEGO otobüsleri daha yüksek ve ferah bir ortam sunmaktadır.

Tam donanımlı mutfak özellikleri ile isteğe bağlı olarak sıcak ve soğuk ikram yapılmaktadır.

Her koltukta 8 kanallı müzik yayın sistemi bulunmakta, konuklar istediği kanalı seçip, özel kulaklıkları ile New Age’den Türk Sanat Müziği’ne kadar uzanan yelpazedeki müzik yayınından yararlanabilmektedir.

Her otobüste farklı dizilişte bulunan TV ekranları ile video filmler her açıdan en rahat izlenebilmektedir.